Główny/a księgowy/a

Trenkwalder

Bielsko-Biała, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • prowadzenie ksiąg rachunkowych (rozliczanie podatku CIT i VAT),
  • nadzór nad procedurą prowadzenia sald z kontrahentami,
  • rozliczanie inwentaryzacji majątku firmy,
  • przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby banków i instytucji zewnętrznych,
  • kontakt i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
  • nadzór nad prawidłowością rozliczeń podatkowych,
  • coroczny audyt,
  • nadzór na działalnością i efektywnością oraz wynikami Działu Księgowego (koordynacja pracy 4-osobowego zespołu),
  • kontakt z centralą koncernu.

Wymagania:
  • bardzo dobra znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,
  • znajomość obsługi programu ERP SAGE SYMFONIA,
  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości firmy produkcyjnej,
  • znajomość przepisów związanych z podatkiem CIT i VAT,
  • doskonała znajomość lokalnego prawa podatkowego, prawa gospodarczego, oraz zasad rachunkowości księgi głównej,
  • bardzo dobra znajomości programów MS OFICCE, w szczególności Excel.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze uzależnione od posiadanego doświadczenia,
  • możliwość uzyskania premii rocznej,
  • 13-pensje (uzależniona od wyników finansowych oraz stażu pracy),
  • opiekę medyczną,
  • wczasy pod gruszą, paczki na święta, dofinasowanie do wypoczynku dla dzieci.
  • pracę stacjonarną w oddziale w Bielsku Białej w godzinach od 7.00/8.00 - 15.00/16.00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy