Główna/y Księgowa/y (branża nieruchomości)

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie odpowiedzialna m.in. za kontrolę poprawności naliczania podatków, sporządzanie deklaracji podatkowych oraz nadzór nad poprawnością księgowań.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej spółki z branży nieruchomości poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Głównej Księgowej/Głównego Księgowego.

Opis stanowiska

* Nadzór nad procesem księgowania i fakturowania
* Przygotowywanie sprawozdań finansowych
* Kontrola poprawności naliczenia podatków, sporządzanie deklaracji (VAT, CIT, PIT) oraz ich akceptacja
* Przygotowanie deklaracji dla instytucji zewnętrznych GUS, NBP, Intrastat
* Współpraca z zewnętrznymi organami podatkowymi i kontrolnymi
* Przygotowywanie danych do konsolidacji w ramach grupy kapitałowej
* Wdrażanie nowych standardów księgowości i proponowanie nowych zastosowań księgowych
* Partycypowanie w przygotowywaniu budżetu spółki
* Udział w różnych projektach ad hoc w obszarze księgowości i finansów
* Zarządzanie podległym zespołem

Profil kandydata

* 6 - 8 lat doświadczenia w księgowości, w tym doświadczenie na podobny stanowisku
* Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem
* Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub rachunkowości
* Licencja Ministra Finansów lub dyplom Biegłego Rewidenta
* Znajomość polskich oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (MSR/IAS)
* Doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
* Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację jako warunek konieczny
* Bardzo dobra znajomość Ms Excel oraz systemów księgowych klasy ERP
* Umiejętność zarządzania zespołem, budowania i pielęgnowania relacji oraz delegowania zadań
* Wysoka etyka pracy, skrupulatność i wielozadaniowość

Oferujemy

Nasz Klient oferuje stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, szeroki pakiet benefitów oraz możliwości rozwoju.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page