Główna Księgowa

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie bezpośredni współpracować z Dyrektorem Finansowym i będzie odpowiedzialna za pracę operacyjną i pełną sprawozdawczość finansową, przygotowanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT) oraz elementy raportów do grupy.
Jest to idealna rola dla osoby, która posiada minimum 4 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku oraz miała okazję zarządzać niedużym zespołem 2-3 osoby.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, międzynarodowej, stabilnej, się spółki z branży nieruchomości poszukujemy osoby na stanowisko Głównej Księgowej do siedziby w centrum Warszawy.

Opis stanowiska

* Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości (podatki i rachunkowość) spółki z kapitałem zagranicznym z branży nieruchomości,
* Organizacja i koordynacja pracy niedużego zespołu księgowego ale również operacyjne obowiązki jak księgowania,
* Odpowiedzialność za sporządzanie i kalkulacja i deklaracji podatkowych (w szczególności VAT, CIT, PIT, JPK),
* Sporządzanie sprawozdań finansowych zgodnie z UoR,
* Nadzór nad sporządzaniem raportów finansowych oraz raportów dla instytucji zewnętrznych (GUS,NBP).
* Współodpowiedzialność za politykę rachunkowości, udział w tworzeniu procedur i regulaminów wewnętrznych, usprawnianie procesów księgowych,
* Współpraca z Dyrektorem Finansowym i działami w zakresie merytorycznego wsparcia w obszarze księgowo-podatkowym,
* Współpraca z audytorami, doradcami oraz instytucjami zewnętrznymi.
* Odpowiedzialność za usprawnianie i automatyzację pracy zespołu księgowego.
* Współpraca z wewnętrznymi komórkami organizacyjnymi w obszarze powierzonych obowiązków.

Profil kandydata

* Minimum 4-letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku oraz doświadczenie w zarządzaniu niedużym zespołem,
* Mile widziane doświadczenie w pracy w firmie księgowej/biurze rachunkowym atutem,
* Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe).
* Znajomość przepisów podatkowych oraz polskich i międzynarodowych zasad księgowych,
* Mile widziana znajomość branży nieruchomości (deweloper, generalny wykonawca), mieszkaniówka lub komercja,
* Doświadczenia w samodzielnym sporządzaniu sprawozdań finansowych,
* Mile widziane doświadczenie w zakresie MSRów,
* Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny),
* Zaawansowana znajomość Excela.
* Wysokie zdolności analityczne.
* Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne.
* Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

* Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę b2b, lub umowę o pracę
* Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
* Rozwój / szkolenie umiejętności zawodowych i językowych.
* Przyjazną atmosferę pracy.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page