Główna Księgowa (m/k)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Oferta dla doświadczonych księgowych, posiadających wiedzę na temat pełnej księgowości, standardów MSR/MSSF oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego.

Informacje o kliencie

Klientem jest firma z branży budowlanej realizująca kontrakty na budowę i modernizację linii kolejowych łącznie z infrastrukturą towarzyszącą. Firma z zagranicznym kapitałem znajdująca się w Krakowie.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości oraz IFRS
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz raportowanie do Grupy
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT)
  • Nadzór nad płatnościami i planowaniem przepływów pieniężnych
  • Współpraca i reprezentowanie firmy w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowym
  • Współpraca w ramach Grupy Kapitałowej

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, uprawnienia radcy podatkowego lub tytuł Biegłego Rewidenta będzie dużym atutem
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Umiejętność wyceny kontraktów długoterminowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży budowlanej będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem księgowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Hybrydowy system pracy
  • Premie roczną + pakiet benefitów pozapłacowych
  • Kursy i szkolenia
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page