Główna Księgowa/ Główny Księgowy

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Szukamy osoby lubiącej wyzwania, podejmującej działania i dobrze odnajdującej się w dynamicznym środowisku.

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta - spółki leasingowej - poszukujemy osoby na stanowisko Główna Księgowa/ Główny Księgowy. Wybrany Kandydat będzie odpowiadać za koordynowanie pracy podległego zespołu.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z UoR i prawem podatkowym.
  • Prawidłowe rozliczenia podatkowe, sporządzanie deklaracji i prowadzenie dokumentacji podatkowej (CIT, VAT, JPK, MDR, GUS, itp.),
  • Monitorowanie zmian w podatkach i standardach rachunkowych oraz implementację wynikających stąd zmian,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • Wprowadzanie polityk, procedur i instrukcji księgowych,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych w firmie,
  • Optymalizację procesów księgowych,
  • Współpracę z innymi jednostkami firmy we wdrażaniu efektywnych i bezpiecznych podatkowo rozwiązań produktowych,
  • Zarządzanie 6-osobowym zespołem.

Profil kandydata

  • 3-letniego doświadczenia na stanowisku Głównego Księgowego/ Zastępcy Głównego Księgowego,
  • Bardzo dobrej znajomości Excela i innych narzędzi wspierających prace w księgowosci,
  • Proaktywności, przyjmowania inicjatywy i otwartości na zmiany,
  • Budowania skutecznego zespołu przy zachowaniu przyjaznej atmosfery,
  • Umiejętności wyznaczania priorytetów,
  • Samodzielności i poczucia odpowiedzialności za podejmowane decyzje,
  • Umiejętności identykowania obszarów do usprawnienia i ich zmiana.

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej grupie bankowej,
  • Umowa o pracę,
  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page