Główna Księgowa / Główny Księgowy

Klient infoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z ustawą o rachunkowości i prawem podatkowym,
  • czynności związane z zamknięciem miesiąca oraz comiesięczną sprawozdawczością finansową,
  • kontakt i współpraca z organami administracji publicznej
  • dokonywanie wstępnej kontroli zgodności, kompletności i rzetelności operacji gospodarczych i finansowych,
  • sporządzanie okresowych i rocznych deklaracji i sprawozdań zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • sporządzanie sprawozdań finansowych Spółki
  • zarządzanie podległym zespołem oraz nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości
  • raportowanie na potrzeby Zarządu, sporządzanie analiz, bilansów i sprawozdań księgowych,
  • udział w tworzeniu budżetów oraz prognoz Spółki,
  • współpraca z innymi działami Spółki,
  • monitorowanie zmian przepisów z zakresu rachunkowości i podatków oraz właściwe ich stosowanie,

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym (samodzielnym) stanowisku,
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse, ekonomia),
  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i ustaw podatkowych,
  • doświadczenie w zarządzaniu podległymi pracownikami i umiejętność delegowania zadań,
  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych, w tym zaawansowana znajomość MS Excel,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy, inicjatywa i zaangażowanie,
  • nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów,
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość programów WAPRO będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
  • samodzielne stanowisko dające możliwość wykorzystania własnego potencjału,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.