Główna Księgowa / Główny Księgowy

Spółdzielnia Mieszkaniowa Zadworze

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Niewielka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Krakowie

(www.zadworze.krakow.pl)

zarządzająca własnym osiedlem oraz kilkoma wspólnotami mieszkaniowymi

zatrudni:

Główną Księgową/ Głównego Księgowego

Wymiar czasu pracy:

  • 1/2, 3/4 etatu lub etat – do uzgodnienia

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe (z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości)
  • doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego lub w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowości oraz w kierowaniu i koordynowaniu pracą innych osób – mile widziane w Spółdzielni Mieszkaniowej lub podmiocie o podobnej formie działania
  • znajomość bieżących przepisów z zakresu rachunkowości, spraw podatkowych oraz działalności Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych
  • mile widziana znajomość programów do księgowania i rozliczeń firmy MARHAL
  • niekaralność

Główne obowiązki:

  • Całościowe prowadzenie księgowości oraz gospodarki finansowej Spółdzielni oraz Wspólnot zgodnie z obowiązującymi przepisami, w tym m.in.:

  • sporządzanie planów gospodarczo-finansowych, sprawozdań finansowych, bilansu
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych
  • sporządzanie wewnętrznej sprawozdawczości
  • wykonywanie i kontrola rozliczeń z ZUS, US, mieszkańcami oraz podmiotami zewnętrznymi,
  • monitorowanie i kontrola operacji księgowych oraz płatności
  • prowadzenie spraw płacowych kilkuosobowego zespołu pracowników oraz kilkuosobowego zespołu Rady Nadzorczej
  • nadzór nad podległymi pracownikami

Dodatkowe informacje:

  • Spółdzielnia nie prowadzi inwestycji, nie ma zaciągniętych kredytów
  • Spółdzielnia nie posiada lokali użytkowych, mieszkań lokatorskich, budynków wysokich,

Oferujemy:

  • pracę w kameralnym i przyjaznym zespole
  • udział w szkoleniach w ramach aktualizowania wiedzy branżowej
  • pomoc ze strony firmy MARHAL w ramach ryczałtowej usługi opieki nad programami

Prosimy o podanie preferowanej formy etatu oraz wysokości oczekiwanego miesięcznego wynagrodzenia brutto.

Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego pocztą elektroniczną, za pomocą opcji "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Niewielka Krakowska Spółdzielnia Mieszkaniowa zarządzająca własnym osie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Kadra zarządzająca