Główna Księgowa/Główny Księgowy - Ursynów tuż przy obwodnicy S2

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy handlowej działającej w sektorze diagnostyki farmaceutycznej poszukujemy kandydatów na stanowisko Główna Księgowa/Główny Księgowy.

Wybrany kandydat/ka będzie odpowiedzialny za pełną księgowość spółki(obrót około 30 MLN PLN rocznie)i współpracować z bezpośrednio z Dyrektorem Zarządzającym

Informacje o kliencie

Opis stanowiska

  • Nadzór nad pracą Działu Księgowości i Finansów (2 osoby)
  • Sporządzanie i kontrola deklaracji podatkowych(VAT+JPK/CIT/PIT), GUS, NBP
  • WNT oraz WDT / Import - Export
  • Rozliczanie stanów magazynowych - współpraca z firmą zewnętrzną
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych, kontrolach skarbowych i współpraca z innymi instytucjami finansowymi
  • Współudział w tworzeniu dokumentacji cen transferowych,
  • Opracowywanie budżetów i kontrola z ich wykonania

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie ekonomiczne (finanse/księgowość)
  • Minimum 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doskonała znajomość zagadnień polskiej rachunkowości finansowej i zarządczej dla firm handlowych
  • Doświadczenie w budżetowaniu oraz raportowaniu
  • Umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi
  • Znajomość systemów klasy ERP - mile widziany system OPTIMA
  • Dobra znajomość języka angielskiego, codzienny kontakt telefoniczny z centralą

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - kameralna atmosfera pracy
  • Premie wypłacane dwa razy do roku
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page