Główna Księgowa / Główny Księgowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/ kandydatek na stanowisko Główny Księgowy/ Główna księgowa.

Główna Księgowa / Główny KsięgowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie i merytoryczne wsparcie dla podległego zespołu księgowego;
  • Odpowiedzialność księgowa za spółkę polską i zagraniczne biura handlowe (Europa Wschodnia);
  • Koordynacja współpracy z grupowym centrum usług wspólnych;
  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z polskimi przepisami o rachunkowości oraz sprawozdawczość grupowa zgodna z Międzynarodowymi Standardami Rachunkowości (IFRS);
  • Zatwierdzanie prawidłowości rozliczeń kosztowych spółki, uczestnictwo w podejmowaniu kluczowych decyzji;
  • Zarządzanie ryzykiem podatkowym;
  • Nadzór nad sporządzeniem i odpowiedzialność za bilans, sprawozdania finansowe, raporty cykliczne oraz deklaracje podatkowe;
  • Nadzór nad sporządzeniem dokumentacji cen transferowych;
  • Nadzór nad prawidłowym prowadzeniem ksiąg oraz obiegiem dokumentów księgowych.

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie na analogicznym stanowisku w międzynarodowej firmie (preferowana branża produkcyjna);
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Księgowość, Ekonomia);
  • Znajomość polskich przepisów o rachunkowości oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości;
  • Znajomość systemów ERP (preferowany SAP);
  • Praktyczna wiedza dot. cen transferowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Duże doświadczenie i wiedza z zakresu podatków (CIT i VAT);
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, managerskie i kultura osobista;
  • Decyzyjność, samodzielność i wysokie poczucie odpowiedzialności;
  • Terminowość i dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • Bonus roczny
  • Pozostałe benefity
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.