Główna Księgowa / Główny Księgowy - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Główna Księgowa / Główny KsięgowyMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Odpowiedzialność za sprawne działanie działu księgowego (pełna księgowość)
  • Zadania kontroli finansowej
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych według ustawy o rachunkowości oraz prowadzenie sprawozdawczości
  • Kompleksowa koordynacja procesów zamknięcia miesiąca i roku, w tym przygotowywanie comiesięcznych raportów finansowych
  • Odpowiedzialność za procedurę potwierdzania sald z kontrahentami, rozliczanie inwentaryzacji aktywów firmy
  • Monitorowanie zmian w krajowym prawie podatkowym oraz informowanie i koordynowanie zmian do Spółki,
  • Rozliczenia podatkowe, przygotowanie i kontrola deklaracji VAT i CIT
  • Nadzór nad dekretowaniem dokumentów oraz ich kontrola
  • Inwentaryzacja sald, naliczanie odpisów i rezerw
  • Bieżąca współpraca z bankami, instytucjami, audytorami zewnętrznymi
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, GUS, US)
  • Aktywna współpraca z pozostałymi managerami i innymi działami firmy.
  • Nadzorowanie wszystkich ewidencji księgowych,
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości i prowadzonymi księgami rozrachunkowymi,

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, rachunkowość)
  • Praktyczna znajomość standardów rachunkowości
  • Mile widziana znajomość MSSF
  • Praktyczna znajomość arkusza EXCEL
  • Samodzielność, dokładność, skrupulatność oraz zaangażowanie w pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz podległego zespołu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinanowanie kursów i szkoleń
  • budżet szkoleniowy
  • samochód służbowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.