General Ledger Analyst - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
General Ledger AnalystMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Operacje księgi głównej dla oddziałów firmy w tym między innymi transakcje i operacje dotyczące należności, treasury, środków trwałych, listy płac, rozliczeń międzyokresowych, rejestrowania przychodów i wydatków itp.
  • Obliczanie i księgowanie wpisów do dziennika,
  • Czynności związane z zamknięciem miesiąca,
  • Sporządzanie sprawozdań rachunku zysków i strat, bilansu i innych,
  • Przygotowywanie analiz dotyczących podatku VAT i CIT,
  • Współpraca z konsultantami w zakresie przygotowywania ustawowych sprawozdań finansowych,
  • Bezpośredni kontakt z audytorami wewnętrznymi i zewnętrznymi, dostarczanie danych i wyjaśnień audytorom.

Wymagania:

  • 1 rok doświadczenia związanego z obsługą księgi głównej,
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2,
  • Chęć dalszego rozwoju w strukturach GL,
  • Znajomość systemów księgowych np. SAP, Oracle,
  • Mile widziane wykształcenie w obszarze finansów i księgowości.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym,
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy z branży medycznej,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, zawierający m.in. bonus roczny, kartę sportową, ubezpieczenia, rozbudowaną opiekę medyczną, udział w akcjach firmy,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w międzynarodowym zespole,
  • Pracę w systemie hybrydowym (4 dni pracy w biurze na miesiąc) oraz elastyczne godziny pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.