Full-stack Developer

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Devire Outsourcing IT to forma współpracy dedykowana dla specjalistów z branży IT, oparta na zasadach własnej działalności gospodarczej - B2B, realizująca projekty dla wiodących Klientów prowadzących innowacyjne i nowoczesne projekty.

Obecnie dla naszego Klienta z sektoru finansowego,  szukamy osoby na stanowisko "Full-stack Developer'a".

Lokalizacja: Warszawa, ul. Kolejowa

PROGRAMISTA FULLSTACK (.NET, Vue.js)

70%BE, 30%FE

 Zadania na stanowisku:

  • Rozbudowanie samodzielnego modułu w ramach istniejącego rozwiązania CRM dotyczącego rozliczenia prowizji przedstawicieli handlowych
  • Współpraca z Analitykami, Architektami Systemowymi, Zespołem Quality Assurance.
  • Współpraca z wewnętrznym dostawcą rozwiązania liczącego prowizje

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (informatyka lub kierunki pokrewne),
  • 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość:
    • Języków: C#, T-SQL, JavaScript/TypeScript
    • Technologii Frontend: Vue.js, React,
    • Platformy .NET: ASP.NET MVC, WebAPI, WCF, Entity Framework
    • Narzędzi: MS Visual Studio, TFS, Selenium WebDriver
    • Repozytoriów: Git, SVN
    • Baz danych: MS SQL Server
  • Doświadczenie w programowaniu zespołowym (CI, gitflow),
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych, integracyjnych oraz interfejsu użytkownika,
  • Umiejętnosć tworzenia przejrzystego kodu zgodnie z dobrymi praktykami,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Certyfikaty potwierdzające wymagane umiejętności będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę w oparciu o kontrakt B2B (via Devire)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kartę MultiSport
  • Prywatną opiekę medyczną

Devire Devire Devire Devire