Full-stack developer (PHP)

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1099146

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne
  • min. 3-letnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji webowych
  • bardzo dobra znajomość OOP PHP 5 / 7 i/lub JAVA
  • dobra znajomość Symfony i/lub Laravel
  • znajomość JavaScript, CSS
  • uczestnictwo w pakiecie szkoleń finansowanych przez Firmę (Angular i React - styczeń/luty 2018).
Kompetencje mile widziane (warunek niekonieczny):
  • doświadczenie w tworzeniu serwisów o dużej oglądalności
  • znajomość aktualnych trendów w rozwoju aplikacji internetowych
  • dobra znajomość Angular i/lub React
  • uczestnictwo w pracach R&D (lider technologiczny).
W zakresie umiejętności "miękkich" osobę tę cechuje:
  • łatwa adaptacja do nowych technologii i chęć ich wykorzystywania
  • umiejętność rozwiązywania problemów, terminowość i odpowiedzialność
  • otwartość, pomysłowość, pasja i zaangażowanie.
Obowiązki:
Jakich zadań możesz się spodziewać?
  • tworzenie aplikacji webowych i mobilnych
  • programowanie baz danych
  • odpowiedzialność za rozwój technologii
  • definiowanie architektury systemów
  • możliwe pełnienie funkcji lidera technologicznego - o ile posiadasz ku temu kompetencje i chęci.
Dołączysz do zespołu realizującego projekty wg Agile i Scrum, wykorzystującego w codziennej pracy m in. następujące narzędzia i technologie: GIT; PHPStorm; Jira, Jenkins - Continuous Integration, Deployment; Symfony, Angular, React, Code Review, Docker itp.

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • uczestnictwo w ciekawych projektach dla klientów biznesowych i instytucjonalnych (w tym rządowych)
  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach specjalistycznych
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym poznawania/rozwoju w innych technologiach
  • współdecydowanie o rozwoju działu
  • stabilne zatrudnienie, umowę o pracę (lub inną preferowaną przez kandydata formę współpracy)
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • opłacony abonament za kartę parkingową
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:30, możesz zaczynać jak lubisz między 07:30 a 10:00)
  • kulturę niekorporacyjną, partnerskie relacje i doskonałą atmosferę w pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland