Frontend Developer

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Frontend DeveloperMiejsce pracy: Warszawa

Twoje Zadania
Dołączysz do prężnie rozwijającego się działu produktu (platforma). Twoim głównym zadaniem będzie praca nad doskonaleniem i tworzenie nowych funkcji.

PROJEKT w pigułce: platforma która stanowi przełomowe narzędzie biznesowe pozwalające na skuteczne dostarczanie komunikatów do klientów za pośrednictwem spersonalizowanych video wiadomości i video prezentacji. To jedna z najbardziej skutecznych metod komunikacji mutli-channel pozwalająca na integrację działów sprzedaży i marketingu.

Czego oczekujemy?

  • Min. 2 letniego komercyjnego doświadczenia w tworzeniu stron internetowych
  • Bardzo dobrej znajomości Angular min. 2, CSS3, HTML5, JavaScript, TypeScript, RxJS, ngrx, GraphQL, Apollo,Symfony PHP (nice to have), AngularJS (nice to have)
  • Bardzo dobrej znajomości systemu kontroli wersji Git, GitLab oraz umiejętności pisania testów jednostkowych
  • Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?

  • Interesujący i perspektywiczny projekt
  • Szkolenia zawodowe, dzięki którym będziesz mógł/mogła podnosić swoje kwalifikacje
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Rynkowe stawki: B2B (contracting)
  • Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie na życie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.