Front-end/Fullstack Developer (Junior/Mid)

NES Global Talent Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjna specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Klient jest firmą hi-tech, producentem inteligentnych robotów. Łączy kompetencje nowej generacji innowatorów, informatyków i inżynierów tworząc zaawansowane rozwiązania dla firm, dynamicznie rozwija się na rosnącym, nowym rynku przemysłu 4.0. Budują aplikację Virtual Factory – cyfrowego bliźniaka (symulator) - dla procesów intralogistycznych w fabrykach i magazynach dla przemysłu 4.0

Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:

  • Rozwijanie nowych aplikacji webowych
  • Implementacja nowych funkcjonalności w istniejących aplikacjach
  • Wyszukiwanie błędów
  • Tworzenie dokumentacji

Wymagania:

  • 1 -5 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych
  •  Technologie których używamy:

               o Backend: C++, PYTHON, REST API
               o Frontend: HTML, CSS, Javascript, jQuery, Angular
               o Framework: ROS, DOCKER, GIT

Zainteresowanych Kandydatów spełniających wymagania prosimy o przesłanie CV.