Front-End Developer

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1154545

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Front-end Developera

Lokalizacja: Warszawa (model hybrydowy 1-2 dni w tygodniu z biura)

Rodzaj umowy: kontrakt B2B

Współpraca: długofalowa

Stawka: 100-120 pln netto+vat/h

Zadania:
  • Implementacja aplikacji frontendowych
  • Dodawanie nowych funkcjonalności
  • Zmiana starych rozwiązań na nowe (w kontekście technologii)

Czego oczekujemy od kandydatów:
  • Doświadczenie zawodowe (min. 3-4 lata)
  • Bardzo dobra znajomość: JavaScript, HTML, CSS
  • Dobra znajomość technologii: React/Angular/Vue.js, GraphQL, node.js, itp.
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji
  • Znajomość języka angielskiego (do dokumentacji)

Oferujemy:
  • Współpracę długofalową na kontrakcie B2B
  • Możliwość rozwoju i realny wpływ na technologie w projekcie
  • Preferencyjne ceny pakietów medycznych oraz karty multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland