FP&A Analyst (Commercial Finance) - FMCG industry

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko FP&A Analyst (Commercial Finance).

Informacje o kliencie

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydata na stanowisko FP&A Analyst (Commercial Finance), stanowisko umiejscowione jest w strukturach wewnętrznych biznesu. Praca w 5 osobowym zespole.

Miejsce: Warszawa Centrum

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie prognoz finansowych dotyczących inwestycji w trade marketing dla całego portfela klientów i kategorii w ramach procesu S&OP,
  • Analizowanie trendów, klientów, asortymentu, rentowności wszystkich kategorii produktów na rynku polskim
  • Wspieranie działów sprzedaży i trade marketingu poprzez analizy inwestycji trade marketingowych,
  • Zarządzanie i kontrola kompletności i dokładności rozliczeń międzyokresowych związanych z warunkami handlowymi w kontekście sprawozdawczości finansowej i zgodności z SOx,
  • Udział w zamknięciu miesiąca
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi organizacji - sprzedażą, marketingiem,

Profil kandydata

  • ok. 4 lata doświadczenia w finansach w międzynarodowym środowisku
  • Minimum 1 rok doświadczenia we współpracy z działami handlowymi,
  • Silne umiejętności analityczne; skuteczność w wyciąganiu wniosków i tworzeniu rekomendacji,
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel oraz znajomość systemu SAP (mile widziana)
  • Dobra języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy

  • Możliwości rozwoju w kierunku managerskim
  • Szeroki pakiet benefitów (m.in opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa)
  • Praca w systemie hybrydowym (2 dni biuro, 3 zdalnie)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace ( 3 miesięczny okres próbny, następnie czas nieokreślony)
  • Premia roczna
  • Szkolenia i kursy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page