Forensic Technology & Investigations Consultant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie rozwijać się w międzynarodowej kancelarii prawnej wspierając doświadczony zespół konsultantów ds. usług śledczych. Do jej głównych obowiązków należeć będzie badanie spraw dotyczących przestępstw finansowych, oszust, korupcji, wykroczeń pracowniczych oraz wsparcie klientów Kancelarii na całym świecie przy wykorzystaniu danych elektronicznych oraz technologii.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowa kancelaria prawna posiadająca biura na całym świecie. W związku ze stałym rozwojem organizacji, Klient poszukuje konsultanta zorientowanego na biznes do zespołu Forensic Technology & Investigations, który będzie współpracował ze wszystkimi praktykami sieci kancelarii, zapewniając kompleksową obsługę klientom na całym świecie.

Opis stanowiska

Przeprowadzanie analiz danych nieustrukturyzowanych i ustrukturyzowanych oraz wyciągania wniosków

Ścisła współpraca z klientami Kancelarii, prawnikami, organami śledczymi ds. nadużyć finansowych, audytorami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi oraz organami regulacyjnymi.

Wsparcie przy projektach dochodzeniowych w tym m.in. biały wywiad gospodarczy (OSINT), analiza i przegląd danych w systemach finansowych oraz dokumentacji elektronicznej.

Wsparcie zespołów prawnych Klienta w zakresie analizy danych, eDiscovery

Wyszukiwanie i selekcja różnego typu informacji potrzebnych do realizacji projektów doradczych

Identyfikowanie obecnych oraz przyszłych potrzeb klientów Kancelarii poprzez wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań

Budowanie długotrwałych relacji z klientami Kancelarii oraz wsparcie zespołu w pozyskiwaniu nowych klientów

Profil kandydata

Wykształcenie wyższe (ekonomiczne/finansowe/techniczne)

Angielski min. C1 (praca w języku angielskim)

Zorientowanie na biznes oraz elastyczność

Doświadczenie w budowaniu relacji z klientami

Minimum 2 lata doświadczenia w identyfikacji nadużyć, oszustw

Zainteresowanie w zakresie informatyki śledczej

Miele widziana znajomość narzędzi technologii śledczej (Relativity, Nuix, eDiscovery oraz umiejętność programowania (Python, SQL lub innych głównych języków programowania)

Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Zdolności analityczne, umiejętność szybkiego kojarzenia faktów

Umiejętność samodzielnego organizowania pracy i brania odpowiedzialności za powierzone zadania

Zdolność do szybkiego uczenia się i chęć rozwoju

Zaangażowanie i gotowość do pracy wielozadaniowej

Umiejętność pracy w zespole i skutecznej komunikacji

Oferujemy

Atrakcyjne warunki współpracy w oparciu o umowę B2B

Elastyczne godziny pracy

Pakiet benefitów pozapłacowych( opieka medyczna, karta multisport, szkolenia, itp.)

Praca w międzynarodowym środowisku

Niekończące się możliwości rozwoju zawodowego i osobistego

Możliwość współpracy przy ciekawych i innowacyjnych projektach o zasięgu globalnym

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page