Opis stanowiska pracy

Informacje o współpracy:

  • Branża: Healthcare systems, FinTech, electronics
  • Lokalizacja: Warsaw-Wilanów
  • Podróże służbowe: Regularne krótkie wyjazdy do klienta, raz na 1 lub 2 miesiące (do ustalenia
  • Praca zdalna: możliwe 100%
  • Preferowane godziny pracy: 9 - 17
  • Długość współpracy: długofalowa
  • Budżet 16 000 - 18 000 pln/net + VAT
  • Termin rozpoczęcia: ASAP/ zgodnie z dyspozycyjnością kandydata
  • Forma umowy: B2B

Zakres zadań:

  • Tworzenie aplikacji na platformę Android/iOS
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej projektowej i powykonawczej
  • Utrzymanie tworzonych przez firmę rozwiązań
  • Integracja gotowych rozwiązań biznesowych z systemami Klientów i współpraca z producentami, w celu analizy i rozwoju tych rozwiązań
  • Analiza potrzeb Klienta pod kątem tworzenia system
  • Przygotowanie scenariuszy testowych, wykonywanie testów wewnętrznych i wsparcie testów klienta
  • Doradztwo w obszarze architektury rozwiązań oraz używanych technologii

Wymagania:

  • Doświadczenie w rozwijaniu technologii mobilnych (min. 5 lat): ostatnio Flutter (min. 12 miesięcy), wcześniej Android
  • Bardzo dobra znajomość architektury i UX systemu Android
  • Bardzo dobra znajomość systemu Android oraz narzędzi SD
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z technologiami Android, Kotlin, Java
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • Dobra znajomość Android Architecture Component
  • Znajomość metod i narzędzi testowania automatycznego kodu (m.in. TDD)
  • Praktyczna wiedza z zakresu wykorzystania kontroli wersji Git
  • Znajomość zasad używania i projektowania API (RESTful/GraphQL)
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii
  • Znajomość języka angielskiego - umożliwiająca swobodną komunikację (B2)

Mile widziane:

  • Ukończone studia na kierunku technicznym

Oferujemy:

  • Stała współpraca B2B
  • Płaską structure firmy
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity: sport/ opieka medyczna/ języki
  • Szkolenia/ budżet na rozwój
  • Samodzielność w działaniu

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa działająca w branży IT/ICT i dostarczająca... sprawdzonych rozwiązań w zakresie usług informatycznych, rekrutacji oraz outsourcingu kadr i projektów IT.

Zakres naszych usług obejmuje Outsourcing Kompetencyjny, Outsourcing IT, Usługi Rekrutacyjne, Poszukiwanie Pracowników oraz Software House, czyli dedykowane usługi programistyczne wspomagające każdą z obsługiwanych przez nas gałęzi biznesu. Nasza oferta dostępna jest również w modelu Nearshore / Offshore.

Specjalizujemy się w czterech dziedzinach: kompleksowej obsłudze infrastruktury IT, bezpieczeństwie informatycznym, programowaniu i rozwijaniu nowych technologii oraz w systemach ERP. Umiejętności naszych pracowników wykraczają jednak znacznie poza te ramy, dzięki czemu naszym Klientom umożliwiamy redukcję kosztów, dostęp do najnowocześniejszych technologii oraz usług najlepszych dostępnych na rynku specjalistów.

Misją Cyclad jest dostarczanie najwyższej jakości usług przy zachowaniu partnerskich relacji zarówno z naszymi Klientami, jak i pracownikami. Dlaczego? Ponieważ na sukces Cyclad składają się nie tylko nowoczesne technologie, ale przede wszystkim ludzie i ich zaangażowanie.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność gospodarcza
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy