Cyclad Sp. z o.o.

Flutter Engineer

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Własna działalność

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 5 do 10 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Informacje o współpracy:

  • Branża: Healthcare systems, FinTech, electronics
  • Lokalizacja: Warsaw-Wilanów
  • Podróże służbowe: Regularne krótkie wyjazdy do klienta, raz na 1 lub 2 miesiące (do ustalenia
  • Praca zdalna: możliwe 100%
  • Preferowane godziny pracy: 9 - 17
  • Długość współpracy: długofalowa
  • Budżet 16 000 - 18 000 pln/net + VAT
  • Termin rozpoczęcia: ASAP/ zgodnie z dyspozycyjnością kandydata
  • Forma umowy: B2B

Zakres zadań:

  • Tworzenie aplikacji na platformę Android/iOS
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej projektowej i powykonawczej
  • Utrzymanie tworzonych przez firmę rozwiązań
  • Integracja gotowych rozwiązań biznesowych z systemami Klientów i współpraca z producentami, w celu analizy i rozwoju tych rozwiązań
  • Analiza potrzeb Klienta pod kątem tworzenia system
  • Przygotowanie scenariuszy testowych, wykonywanie testów wewnętrznych i wsparcie testów klienta
  • Doradztwo w obszarze architektury rozwiązań oraz używanych technologii

Wymagania:

  • Doświadczenie w rozwijaniu technologii mobilnych (min. 5 lat): ostatnio Flutter (min. 12 miesięcy), wcześniej Android
  • Bardzo dobra znajomość architektury i UX systemu Android
  • Bardzo dobra znajomość systemu Android oraz narzędzi SD
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z technologiami Android, Kotlin, Java
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • Dobra znajomość Android Architecture Component
  • Znajomość metod i narzędzi testowania automatycznego kodu (m.in. TDD)
  • Praktyczna wiedza z zakresu wykorzystania kontroli wersji Git
  • Znajomość zasad używania i projektowania API (RESTful/GraphQL)
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii
  • Znajomość języka angielskiego - umożliwiająca swobodną komunikację (B2)

Mile widziane:

  • Ukończone studia na kierunku technicznym

Oferujemy:

  • Stała współpraca B2B
  • Płaską structure firmy
  • Kompleksowe szkolenie wprowadzające
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Benefity: sport/ opieka medyczna/ języki
  • Szkolenia/ budżet na rozwój
  • Samodzielność w działaniu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.