Flexible Workplaces Director

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Rozwój oraz zarządzanie biznesem coworkingowym

Informacje o kliencie

Międzynarodowy i uznany deweloper planujący rozwój w obszarze powierzchni elastycznych

Opis stanowiska

- przygotowanie i wdrożenie strategii operacyjnej, sprzedażowej oraz marketingowej dla biznesu coworkingowego

- odpowiedzialność za p&l i wyniki finansowe

- kreowanie i rozwój narzędzi wspomagających realizację wyznaczonych celów biznesowych

- nawiązywanie i utrzymywanie relacji z potencjalnymi najemcami oraz partnerami biznesowymi

- budowanie pozytywnego wizerunku nowego brandu na rynku real estate

- rekrutacja i zarządzanie podległym zespołem

- raportowanie osiąganych wyników wraz z prognozą i aktualizacją strategii

Profil kandydata

- doświadczenie w rozwoju biznesu coworkingowego

- bardzo dobra znajomości polskiego rynku real estate

- wykształcenie wyższe

- biegła znajomość j. angielskiego

- samodzielność i nastawienie na realizację celów

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie

- praca dla uznanego międzynarodowego podmiotu

- możliwość rozwoju nowego biznesu i wdrażania własnych pomysłów

- ścisła współpraca z zarządem

- samodzielność i decyzyjność

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page