Financial Modeling Specialist / Senior

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1182666

Twoja następna firma

Dla naszego Klienta — międzynarodowej organizacji z branży OZE z siedzibą w Warszawie — poszukujemy osób na stanowisko Specjalisty lub Starszego Specjalisty ds. Modelowania Finansowego.

Twoje następne stanowisko

  • Przygotowywanie kompleksowych modeli finansowych pod kątem nowych projektów inwestycyjnych (rozpoczynając od zbierania danych, poprzez zbudowanie modelu oraz analizę wyników, przedstawienie wyników oraz rekomendacji);
  • Przygotowywanie analiz opłacalności projektów inwestycyjnych;
  • Przygotowywanie analiz finansowych oraz biznesowych;
  • Uczestnictwo w procesie inwestycyjnym w różnych etapach (analiza, pozyskanie finansowania, nadzór nad realizacją projektu);
  • Uczestnictwo w procesach fuzji i przejęć;
  • Aktywna współpraca z innymi działami pod kątem analiz finansowych, biznesowych oraz modelowani finansowego;
  • Dodatkowe obowiązki zlecone przez przełożonego.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse i rachunkowość, ekonomia, ekonometria, matematyka, metody ilościowe lub pokrewne)
  • Minimum 2-4-letniego doświadczenia w modelowaniu finansowym (praca przy tworzeniu złożonych modeli finansowych), preferencyjnie w organizacjach Big4, consultingu, funduszach inwestycyjnych lub grupach kapitałowych;
  • Znajomości specyfiki Project Finance;
  • Rozumienia oraz umiejętności analizy sprawozdań finansowych i raportów zarządczych, interpretacji danych, formułowania logicznych wniosków;
  • Bardzo dobrej znajomości MS Excel- znajomość VBA będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomości języka angielskiego minimum na poziomie B2 (komunikacja werbalna oraz pisemna);
  • Wysokich umiejętności analitycznych oraz umiejętności przejrzystej prezentacji wyników;
  • Otwartości, zaangażowania, asertywności, proaktywności oraz chęci do podejmowania się nowych wyzwań w dynamicznym środowisku.

Co zyskujesz?

Nasz Klient oferuje możliwości rozwoju w międzynarodowych strukturach w dynamicznie rozwijającym się sektorze energii odnawialnej, stabilne zatrudnienie na podstawie Umowę o Pracę lub kontrakt B2B, przyjazną atmosferę, hybrydową formę współpracy, a także pakiet benefitów pozapłacowych.

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość