Financial Business Analyst

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy kandydata na stanowisko Financial Business Analyst do zespołu FP&A. Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za: bezpośrednią współpracę z zespołem FP&A oraz pełnym przekrojem zadań kontrolingu biznesowego.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży koncernu kosmetycznego.

Opis stanowiska

  • Wsparcie przy kontroli przychodów/cen
  • Analiza sprzedaży
  • Wsparcie przy procesie budżetowania i estymacji
  • Tworzenie raportów i prezentacji dla zarządu firmy
  • Analiza CAPEX

Profil kandydata

  • Minimum 1-2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Ukończone studia licencjackie z finansów lub analogicznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B1+)
  • Dobra znajomość programu MS Excel
  • Doświadczenie w VBA, Power Query, narzędziach BI - mile widziane
  • Pro aktywność i umiejętność radzenia sobie z presją czasu
  • Bardzo dobre umiejętności analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy hybrydowej - 2-3 dni w tygodniu
  • Premię roczną
  • Możliwość rozwoju wewnątrz międzynarodowej organizacji
  • Pakiet opieki medycznej
  • Karta sportowa
  • Oraz inne dodatkowe benefity
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page