Financial Analyst/Financial Controller

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie podlegała pod Finance Managera. W swojej pracy będzie brała udział w procesie raportowania, budżetowania, forecastowania, a ponadto uczestniczyć będzie w tworzeniu i rozwoju narzędzi controllingowych oraz optymalizacji procesów finansowych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma z sektora Real Estate, która w związku z rozwojem poszukuje kolejnej osoby do zespołu.

Opis stanowiska

  • Okresowe raportowanie wraz z analizą odchyleń pomiędzy budżetami, zobowiązaniami
  • Kwartalna sprawozdawczość rachunkowa i zarządcza do Grupy, w tym przygotowanie danych do celów konsolidacyjnych.
  • Współudział w procesie budżetowania oraz kontrola realizacji budżetu i analiza odchyleń
  • Współpraca z biurem rachunkowym
  • Udział w audycie rocznym
  • Uczestnictwo w procesie tworzenia i rozwoju narzędzi służących raportowaniu i prognozowaniu (praca z narzędziami BI)
  • Wspieranie inicjatywy w celu optymalizacji procesów finansowo-prawnych
  • Współpraca z bankami
  • Wsparcie procesów zarządzania cash flow

Profil kandydata

  • 2-3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sektorze real estate będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość Power Bi
  • Zaawansowana znajomość MS Excel
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne oraz analityczne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bonus roczny
  • Pakiet benefitów pozapłacowych
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page