Finance Support Specialist

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1175400

Dla naszego Klienta, znanego producenta z branży FMCG, który jest obecny w 80 krajach poszukujemy osoby na stanowisko Finance Support Specialist.

 Osoba na tym stanowisku zajmować będzie się:
 •Analizą marżowości produktów, klientów i kanałów
•Bieżącymi kalkulacjami finansowymi dla nowo wprowadzanych produktów i promocji
•Kontrolą nad poprawnością cen w systemie
 •Ścisłą współpracą z działem Sprzedaży i Trade Marketingu
•Wspieraniem decyzji biznesowych poprzez dokonane analizy finansowe
 •Udziałem w procesie planowania i budżetowania wyników firmy

 Wymagania w roli:
- Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
- Wysoka komunikatywność
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Bardzo dobra znajomość programu Excel
- Systematyczność, dokładność, proaktywność
- Znajomość j. polskiego i angielskiego min. B2

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie na podobnym stanowisku, są samodzielni oraz proaktywni.

Nasz Klient oferuje pracę tymczasową w przyjaznym, międzynarodowym środowisku oraz możliwości dalszego rozwoju w strukturach firmy.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy