Finance Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za zarządzanie płynnością finansową Spółki oraz przygotowanie budżetu i kontrolę jego realizacji

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest spółka technologiczna, lider w swojej baraży, która poszukuje osoby na stanowisko Finance Managera.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie płynnością finansową Spółki, współpraca z bankami
  • Przygotowanie budżetu i kontrola jego realizacji
  • Zbieranie, interpretowanie, weryfikacja i prezentowanie informacji finansowych Spółki
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów zarządczych oraz analiz finansowych
  • Raportowanie wyników do Zarządu i doradzanie oraz rekomendowanie optymalnych decyzji biznesowych związanych z wynikami finansowymi
  • Monitorowanie i zarządzanie wydatkami w ramach alokowanego budżetu
  • Prowadzenie i nadzorowanie procesu księgowości w Spółce, ścisła współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • Kontrola kosztów i analiza marży projektów, kontrola cash flow, kontrola procesów zakupowych
  • Zarządzanie 2 osobowym zespołem
  • Udział w innych procesach w Spółce

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Zaawansowana znajomość MS Office, w tym Excela
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Roczna premia uznaniowa
  • Pakiet medyczny
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page