Finance Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Finance ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie pracą zespołu finansowego (kontroling oraz księgowość)
  • Współtworzenie i realizacja strategii finansowej spółki wchodzącej w skład grupy kapitałowej
  • Nadzór nad przygotowywaniem miesięcznych oraz rocznych sprawozdań finansowych według polskich jak i międzynarodowych standardów rachunkowości
  • Zapewnienie prawidłowego i terminowego rozliczenia podatkowego
  • Przygotowywanie analiz finansowych oraz rekomendowanie konkretnych działań rozwojowych
  • Miesięczne raportowanie wyników i rentowności sprzedaży, oraz prognoz finansowych
  • Miesięczne raportowanie na potrzeby Zarządu
  • Współpraca z klientem wewnętrznym w ramach kreowania polityki finansowej w organizacji
  • Optymalizacja działań i transakcji poprzez wdrażanie automatyzacji procesów wewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, audytorami, inwestorami, prawnikami i innymi podmiotami zewnętrznymi

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe: finanse, rachunkowość zarządcza
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna wiedza i umiejętności z zakresu: rachunkowości zarządczej, budżetowania i kontroli kosztów, analizowania danych finansowych oraz przygotowywania sprawozdań
  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ubezpiecznenie na życie
  • Opiekę medyczną
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji
  • Perspektywę rozwoju oraz podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Niezbędne narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.