Facility Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektu pod względem technicznym.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest międzynarodowy deweloper oraz zarządca nieruchomości handlowych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej, dla którego poszukujemy osoby na stanowisko Facility Managera.

Opis stanowiska

  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obiektu pod względem technicznym;
  • Nadzorowanie jakości usług firm zewnętrznych;
  • Nadzór nad realizacją prac remontowych i modernizacyjnych na obiekcie;
  • Koordynacja techniczna procesu wynajmu lokali w centrum handlowym;
  • Współpraca ze służbami miejskimi w zakresie bezpiecznego i prawidłowego funkcjonowania obiektu;
  • Sporządzanie bieżących sprawozdań, kontrola kosztów, rozliczenie i analiza zużycia mediów;
  • Inicjowanie i wdrażanie działań optymalizujących pracę budynku;
  • Udział w przygotowaniu budżetów operacyjnych i inwestycyjnych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 2 lata), najlepiej na nieruchomościach biurowych lub handlowych;
  • Znajomość przepisów administracyjnych, przeciwpożarowych, sanitarnych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2) - warunek konieczny;
  • Pełne zaangażowanie w projekty oraz dbałość o szczegóły;
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku;

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia u jednego z liderów w branży;
  • Umowa o pracę;
  • Pracę pełną wyzwań i rozwoju na wymagających i prestiżowych galeriach handlowych;
  • Możliwość pracy nad ciekawymi i niestandardowymi projektami oraz uzyskanie wiedzy eksperckiej w wielu dziedzinach;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy;
  • Liczne benefity pozapłacowe.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page