Facility Manager / Kierownik Techniczny

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za zarządzanie i obsługę techniczną budynków komercyjnych oraz zarządzanie zespołem pracowników technicznych.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma, która świadczy usługi Facility Management dla budynków komercyjnych (w tym budynki biurowe, handlowe, przemysłowe) oraz o charakterze użyteczności publicznej.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie bieżącą działalnością operacyjną na podległym kontrakcie w celu zapewnienia zgodności świadczonych usług z umową
  • Nadzór nad pracami wykonywanymi na terenie powierzonego obiektu, zapewnienie prawidłowego stanu utrzymania technicznego
  • Opracowywanie harmonogramów przeglądów instalacji technicznych
  • Planowanie pracy/harmonogramów pracowników oraz podwykonawców
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podległych pracowników oraz podwykonawców
  • Kontrola budżetu prowadzonego kontraktu
  • Prowadzenie dokumentacji kontraktu zgodnie z umową z Klientem oraz zgodnie ze standardami firmy
  • Bieżąca współpraca z klientem na każdym etapie realizacji projektu w celu zapewnienia najwyższych standardów realizowanych działań
  • Ciągłe doskonalenie jakości realizacji usług poprzez wymianę doświadczeń i wdrażanie najlepszych rozwiązań, inicjowanie działań optymalizacyjnych
  • Dbanie o środki bezpieczeństwa oraz standardy jakościowe, nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Profil kandydata

  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu obsługą techniczną obiektu
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Praktyczna znajomość instalacji technicznych w budynkach oraz automatyki budynkowej
  • Umiejętność pracy z budżetem kontraktu
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników technicznych
  • Komunikatywności, otwartości oraz łatwości nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Wysoko rozwinięte zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległych pracowników

Oferujemy

  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Realną możliwość rozwoju w organizacji
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty na zajęcia sportowe)
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page