Export Sales Manager w branży motoryzacyjnej

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1096806

W imieniu naszego Klienta, firmy o profilu produkcyjno-dystrybucyjnym, oferującej specjalistyczne produkty dla branży motoryzacyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko Manager ds. sprzedaży eksportowej.

Zakres obowiązków:
  • aktywne budowanie oraz rozwój sieci sprzedaży na rynkach eksportowych
  • realizacja planów sprzedażowych
  • bieżący monitoring i analiza rynku
  • kierowanie pracą podległego zespołu specjalistów ds. sprzedaży
  • budowanie pozycji firmy jako lidera w swojej branży
  • reprezentowanie firmy na targach, eventach oraz wydarzeniach branżowych

Wymagania:
  • min. 3 lata doświadczenia na ww. stanowisku lub pokrewnym, związanym z rozwojem sprzedaży na rynkach zagranicznych w branży motoryzacyjnej
  • wyższe wykształcenie kierunkowe (ekonomia, handel, techniczne)
  • biegła znajomość języka angielskiego (poziom C1) oraz bardzo dobra (min. poziom B2) drugiego języka zachodniego
  • dyspozycyjność do zagranicznych podróży służbowych

Warunki zatrudnienia:
Firma gwarantuje samodzielne i decyzyjne stanowisko, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wszelkie niezbędne narzędzia pracy oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy