Export Manager - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego klienta, firmy handlowej z obszaru dodatków i surowców do produkcji w róźnych branżach szukamy:

Export ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach międzynarodowych (telefonicznie oraz spotkania online)
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z obecnymi i potencjalnymi klientami B2B
  • Badanie źródeł pozyskiwania nowych klientów oraz określanie ich potencjału
  • Nadzór nad zawartymi kontraktami
  • Prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w handlu międzynarodowym lub kontakcie z klientami międzynarodowymi
  • Dobra znajomość języków obcych: bardzo dobra angielskiego, dodatkowo jako atut znajomość niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Dynamiczność i konsekwencja w działaniu
  • Nastawienie na wyniki i efektywność operacyjną
  • Silna motywacja, kreatywność i zdyscyplinowanie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole, z możliwością intensywnego rozwoju poprzez system szkoleń
  • Przyjazną kulturę pracy
  • Prywatną opiekę medyczną i kartę sportową
  • Wielokulturowe i międzynarodowe środowisko pracy
  • Możliwość udziału w targach branżowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.