Executive Operations Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - prężnie rozwijającej się sieci handlowej w tym momencie prowadzę poszukiwania kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Executive Operations Managera.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest prężnie rozwijająca się sieci handlowa.

Opis stanowiska

  • zarządzanie i koordynacja działalnością przedsiębiorstwa, motywowanie i rozliczanie efektów pracy podległego zespołu;
  • planowanie strategiczne w zakresie sprzedaży, marketingu, finansów i inwestycji;
  • stałe poszukiwanie możliwości rozwoju biznesu oraz optymalizacji efektywności procesów operacyjnych;
  • nadzór nad realizacją wskaźników operacyjnych w zakresie wolumenu sprzedaży, marży oraz produktywności, a w razie potrzeby podejmowanie działań korygujących;
  • kontrola i optymalizacja kosztów, odpowiedzialność za P&L podległego obszaru;
  • rozwój kompetencji podległego zespołu;
  • zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi oraz satysfakcji klienta;
  • budowanie i utrzymywanie doskonałych, opartych na zaufaniu relacji z partnerami biznesowymi firmy;
  • przygotowanie raportów rynkowych oraz analiz działania konkurencji;
  • ścisła współpraca z Zarządem oraz raportowanie bezpośrednio do CEO organizacji.

Profil kandydata

  • minimum 2-letnie doświadczenie związane z zarządzaniem operacyjnym rozproszoną strukturą sprzedaży;
  • wykształcenie wyższe, preferowanie na kierunku związanym z: ekonomią, zarządzaniem lub marketingiem;
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • doświadczenie w zarządzaniu i budowaniu silnego, zmotywowanego i zaangażowanego zespołu;
  • wielozadaniowość i umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy własnej oraz podległego zespołu, odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;
  • doskonałe umiejętności analityczne oraz zdolność analizy raportów i danych;
  • sprawność i skuteczność w przeprowadzania zmian organizacyjnych;
  • wysoka proaktywność oraz chęć do kreowania innowacyjnych rozwiązań.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne do wykonywania pracy narzędzia;
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników, a także pakiet benefitów pozapłacowych;
  • nastawienie na długofalową współpracę;
  • możliwość kreowania i realizacji swoich autorskich pomysłów;
  • zgrany, zaangażowany zespół oraz przyjazną atmosferę w miejscu pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page