Executive Assistant

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1174127

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku. Dołącz do grona 500 zadowolonych Kontraktorów i pracuj dla Klientów Hays!

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: zdalnie / Warszawa
Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland)
Współpraca: współpraca długofalowa (pierwszy kontrakt na 12 miesięcy)
Stawka: 11 000 – 14 000 PLN/msc netto + VAT
Praca zdalna: 100% zdalnie

Wymagania:
  • Minimum 4-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu harmonogramami i kalendarzami pracowników ze szczebla kierowniczego
  • Umiejętności krytycznego myślenia w celu oceny i rozpoznania poziomu priorytetyzacji
  • Niezwykłe zdolności organizacyjne i umiejętność elastycznego działania
  • Doświadczenie w zawieraniu umów z dostawcami będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność działania w szybko zmieniającym się środowisku
  • Wysoki poziom profesjonalizmu i wcześniejsze doświadczenie w kontaktach z menedżerami wysokiego szczebla
  • Doświadczenie w planowaniu dużych spotkań lub wydarzeń
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom C1)

Obowiązki:
  • Raportowanie (niestandardowe raporty w excelu i poprzez narzędzia dostępne w firmie)
  • Zarządzanie budżetami (wspieranie zarządzania budżetem na obszar/kierownika)
  • Planowanie spotkań i sporządzanie protokołów oraz śledzenie dziennika działań
  • Aktualizowanie xSite
  • Ścisła współpraca z działami Zakupów, Prawnym, Service Desk i innymi działami firmy
  • Aktywne proponowanie usprawnień w procesach
  • Zarządzanie małymi projektami
  • Wspieranie kalendarzy Managerów

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  1. Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  2. Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie – 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu
  3. Rozmowa z Klientem – spotkanie online (1h)
  4. Oferta
  5. Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Inżynieria

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy