Executive Assistant

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Stanowisko Executive Assistan zakłada pełnienie funkcji doradcy i wsparcia dla zarządu.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest globalna firma z branży budowlanej. Dynamiczny rozwój towarzyszy dbałości o szczegóły i etykę postępowania.

Wybrany kandydat będzie współpracować z zespołem wsparcia administracyjnego, raportując do Dyrektora ds. Administracji.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie służbowym kalendarzem oraz koordynowanie płynności i terminowości spotkań,
  • Przygotowywanie podsumowań ze spotkań Zarządu oraz monitorowanie realizacji wyznaczonych zadań,
  • Organizowanie podróży służbowych,
  • Opracowywanie i zatwierdzanie prezentacji oraz komunikatów,
  • Zbieranie danych, tworzenie i aktualizacja wewnętrznych raportów,
  • Zarządzanie przepływem informacji w sposób terminowy i dokładny.

Profil kandydata

  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2/C1),
  • Znakomite umiejętności organizacyjne i zorientowanie na szczegóły,
  • Wysoki poziom uczciwości i dyskrecji,
  • Rozwinięte kompetencje biznesowe i osobiste.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Praca na podstawie umowy o pracę,
  • Pakiet benefitów,
  • Serdeczne środowisko i praca wyzwań,
  • Biuro w samym centrum Warszawy (500m od stacji metra Centrum).
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page