Elektryk / Ślusarz (m/k)

Trenkwalder

Świebodzice, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzice
Obowiązki:
  • montaż wentylatorów i skrzynek elektrycznych według schematów,
  • proste prace ślusarskie,
  • kontrola produktów gotowych poprzez inspekcję wizualną.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • uprawnienia SEP,
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia ,
  • premie do 15% wynagrodzenia miesięcznego,
  • stabilne zatrudnienie - na podstawie umowy o pracę na pełny etat,
  • świadczenia świąteczne i inne świadczenia socjalne,
  • pracę od poniedziałku do piątku,
  • pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach,
  • profity pieniężne za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,
  • stabilną pracę w dobrze prosperującej firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • uczestnictwo w szkoleniach specjalistycznych.
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu, bądź kontakt pod numerem telefonu 605 150 716

Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.