Elektryk – praca na 2 zmiany od zaraz

HR SIGMA

Bielsko-Biała, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Utrzymanie maszyn produkcyjnych w obszarze elektrycznym,
  • Eksploatacja instalacji, sieci oraz urządzeń elektroenergetycznych i gazowych,
  • Dozór urządzeń, instalacji oraz sieci elektroenergetycznych.

Wymagania:

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1Kv (ewentualnie możliwość wyrobienia),
  • doświadczenie w pracy jako elektryk - mile widziane,

Oferujemy:

  • umowę o pracę ,
  •  stabilną pracę z możliwością rozwoju zawodowego,
  •  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  •  zdobycie doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres mailowy : praca@hrsigma.pl lub telefon pod numerem : 727555255

’Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).’

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA