Elektryk / Elektromonter → 2600€ netto + mieszkanie darmowe!!

Sedulus Sp. z o.o.

Stuttgart, Monachium, zagranica

Miejsce pracy: Stuttgart, Monachium
Opis stanowiska
  • wykonywanie instalacji elektrycznych np. w szkołach i biurowcach
  • wykonywanie lub przerabianie instalacji przemysłowych
  • praca w nadgodzinach!!!
  • praca w Niemczech Południowych (Stuttgart/ Monachium)
Wymagania stanowiska
  • niewymagana znajomość j. niemieckiego!!
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako elektryk lub elektromonter
  • umiejętność czytania i posługiwania się schematami elektrycznymi
  • mile widziane uprawnienia SEP
Oferujemy
  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w firmie (nie przez Agencję!)
  • wynagrodzenie; od 2600€ netto/msc
  • darmowe zakwaterowanie
  • zapewniony na miejscu transport do pracy
  • regularne zjazdy do Polski
  • możliwość pobrania zaliczki gotówkowej raz w miesiącu
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • mile widziane 2-os grupy
  • zwrot kosztów pierwszego dojazdu do pracy
  • stałe zatrudnienie
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.