Elektronik programista

PCO S.A.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym krajowym producentem urządzeń optoelektronicznych przeznaczonych dla służb mundurowych. Podstawową działalnością spółki jest produkcja i sprzedaż wyrobów optoelektronicznych, przyrządów obserwacyjnych i celowniczych z zastosowaniem techniki laserowej, noktowizyjnej i termowizyjnej. W PCO S.A. wszystkie powstające i sprzedawane wyroby są efektem prac własnego zaplecza badawczo-rozwojowego.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Stanowisko: Elektronik programista

Zakres obowiązków m. in.:

  • Udział w opracowaniu nowych konstrukcji
  • Rozwijanie konstrukcji istniejących
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej
  • Opracowywanie dokumentacji badawczej i sprawozdawczej w zakresie wykonywanych prac.

Wymagania merytoryczne:

  • wykształcenie wyższe techniczne II stopnia, o specjalności elektronika
  • doświadczenie w projektowaniu obwodów cyfrowych i analogowych
  • umiejętności pracy z oprogramowaniem CAD (Altium, PADS itp.)
  • umiejętności programowania mikrokontrolerów w języku C
  • doświadczenie w programowaniu w C/C++, znajomość Microsoft Visual Studio
  • doświadczenie w zakresie napędów elektrycznych
  • mile widziana znajomość kontrolerów DSP Texas Instruments
  • znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • możliwości rozwoju zawodowego,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • pakiet świadczeń dodatkowych (prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków, kartę Benefit MultiSport).

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym poprzez przycisk "Aplikuj" do 17 maja 2018 roku.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy. W dokumentach prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

PCO Spółka Akcyjna w Warszawie jest czołowym producentem optoelektronicz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Inżynieria, Praca Automatyka, Praca Inne