Opis stanowiska pracy

  • Montaż instalacji oświetleniowej i gniazdowej w oparciu o dokumentację wykonawczą

  • Montaż tras kablowych

  • Łączenie rozdzielnic elektrycznych

  • Układanie WLZ-ów

Wymagania

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku przy pracy w obiektach biurowych / przemysłowych

  • Umiejętność czytania dokumentacji

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Umiejętność organizowania czasu pracy

  • Umiejętność pracy w zespole

EL-COM Polska świadczy usługi z zakresu Generalnego Wykonawstwa instalacji... elektrycznych średniego i niskiego napięcia dla obiektów przemysłowych, biurowo-usługowych, mieszkaniowych, handlowych i użyteczności publicznej.

Wierzymy, że pracownicy są najważniejszą wartością i największym kapitałem firmy.
To dzięki ich kompetencjom i zaangażowaniu, ciągle się rozwijamy i osiągamy sukces. Na co dzień, tworzymy przyjazną i otwartą atmosferę pracy, miejsca w którym każdy może być sobą, jednocześnie podejmując ambitne wyzwania zawodowe przy realizacji prestiżowych projektów.

Jesteśmy przekonani, że praca w EL-COM Polska to gwarancja spotkania ciekawych ludzi i możliwości własnego rozwoju.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne