OTTO Work Force OTTO Work Force

Elektromechanik

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do podjęcia pracy na stanowisku: Elektromechanik

Zakres obowiązków:

-konserwacja sortera automatycznego, opartego o nowoczesne elementy automatyki i mechaniki
-bieżące usuwania usterek i nadzór nad prawidłowa pracą urządzeń podczas sortowania automatycznego paczek
-konserwacja pozostałych urządzeń technicznych w Centrum Sortowania
-wykonywanie innych prac technicznych na terenie Centrum Sortowania
-raca w systemie 3 zmianowym, bez niedzieli.

Wymagania:

-minimum średnie wykształcenie o kierunku: elektryka, automatyka,
-uprawnienia SEP typu E do 1 kV
-doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu napraw urządzeń,
-umiejętność analizy schematów elektrycznych,
-wymagana podstawowa znajomość aplikacji biurowych (Outlook, Excel),
-komunikatywność,
-orientacja na szczegóły i rzetelność,
-umiejętność pracy pod presją czasu.
-mile widziana znajomość systemów transportowo-przenośnikowych taśmowych oraz podstaw pracy z falownikami Danfoss

Praca w systemie 3 zmianowym,bez niedziel.
Darmowe obiady oraz specjalny system premiowy dla pracowników.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.