Ekspert/Specjalista - gwarancje finansowe

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1175079

Dla naszego Klienta – brokera ubezpieczeniowego - poszukujemy osoby na stanowisko:

Ekspert /Specjalista - gwarancje finansowe

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa klientów w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych
  • analiza ryzyka udzielenia gwarancji - ocena klienta, w szczególności w zakresie kondycji finansowej
  • analiza ryzyka kontraktu i ryzyka treści gwarancji
  • analiza jakości i wartości zabezpieczeń roszczeń zwrotnych
  • negocjowanie warunków współpracy z Klientami
  • przygotowanie zapytań ofertowych, porównanie warunków ofert
  • współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi, negocjacje z ubezpieczycielami warunków ubezpieczenia
  • budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami
  • w zakres obowiązków nie wchodzi pozyskiwanie Klientów

Pracodawca oczekuje:

  • 2-3 lata doświadczenia w gwarancjach ubezpieczeniowych lub bankowych, zdobytego w firmie ubezpieczeniowej, banku lub firmie budowlanej
  • Ugruntowanej wiedzy z zakresu gwarancji finansowych
  • Otwartości na rozwój, odpowiedzialności i dokładności w pracy
  • Samodzielności biznesowej
  • Umiejętności dobrej organizacji pracy, komunikatywności, w tym umiejętności budowania relacji biznesowych
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Licencja brokera ubezpieczeniowego będzie dodatkowym atutem

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka zdrowotna, rozwiązania prozdrowotne praktykowane w biurze, lekcje języka angielskiego)
  • Piękne biuro w dogodnej lokalizacji, w centrum Warszawy
  • Możliwość rozwoju, nauki i ścisłej współpracy z dużymi Klientami
  • Kwartalny system premiowy
  • Przyjazną atmosferę w biurze
  • Laptop i telefon służbowy

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/07/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Bankowość

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy