Ekspert ds. wdrożenia ERP

cały region, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-16-60208
Wynagrodzenie: 12000 - 15000 PLN

Poszukujemy doświadczonych Konsultantów na stanowisko: Ekspert ds. wdrożeń systemu ERP

Miejsce pracy: Wielkopolska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- Doradztwo w zakresie optymalizacji procesów biznesowych dla klientów
- Zarządzanie, kontrolę i realizację projektów wdrożeń i optymalizacji
- Prowadzenie warsztatów projektowych w celu sformułowania indywidualnej koncepcji dla klientów
- Stałe ulepszanie oprogramowania, uwzględniając innowacyjne pomysły klientów
- Okazjonalne wsparcie sprzedaży przy przygotowaniu ofert i prezentacjach dla Klientów

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie w consultingu rozwiązań ERP
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki- na plus
- Doświadczenie w zarządzaniu projektami
- Gotowość do podróży służbowych
- Wykształcenie wyższe (mile widziane w obszarze technicznym/ informatycznym)
- Umiejętność analizy problemów i tworzenia dla nich rozwiązań
- Preferowana certyfikacja zarządzania projektem (np. IPMA)

Korzyści:
- Indywidualne możliwości rozwoju i szkolenia
- Bonus roczny
- Otwarty, przyjazny zespół z polityką otwartych drzwi

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting , Praca Doradztwo / Konsulting