Ekspert ds. raportowania grupowego i konsolidacji

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Idealny kandydat to osoba chcąca pracować w dynamicznej, polskiej grupie kapitałowej, która rozwija się przez przejęcia i fuzje.

Stanowisko będzie opierało się na wsparciu Dyrektora Finansowego w obszarze raportowania, konsolidacji oraz nadzoru obszaru cen transferowych grupy. Będzie to idealne stanowisko dla osoby, która chciała by połączyć wiedzę związaną z raportowaniem, transfer pricing, konsolidacją i analizą danych.

Informacje o kliencie

Spółka holdingowa z dynamicznie rozwijającej się prywatnej grupy kapitałowej, w skład której wchodzą krajowe spółki produkcyjne, usługowe i z branży nieruchomości.

Opis stanowiska

  • analiza i uczestnictwo w konsolidacji danych finansowych Grupy dla celów wewnętrznych w ujęciu miesięcznym
  • udział w procesie przygotowania skonsolidowanego i jednostkowego sprawozdania finansowego według ustawy o rachunkowości
  • zarządzanie ryzykiem w obszarach rachunkowych i podatkowych (w szczególności w zakresie cen transferowych i MDR) oraz jego ograniczanie
  • koordynacja przebiegu badania sprawozdań finansowych Grupy i Spółki przez firmy audytorskie
  • współpraca z doradcami zewnętrznymi Spółki

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe rachunkowe/ekonomiczne (uprawnienia biegłego rewidenta lub członka/członkini ACCA będą dodatkowym atutem)
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w obszarze rachunkowości i podatków lub audytu (mile widziane doświadczenie BIG4)
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa bilansowego, konsolidacji sprawozdań finansowych
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych, w tym zagadnień MDR oraz cen transferowych
  • terminowość, umiejętności analitycznego myślenia i prezentowania wniosków, współpracy i dobrej komunikacji w zespole, wysoki poziom kultury osobistej

Oferujemy

firma oferuje rodzinną atmosferę, stabilną, odpowiednio dokapitalizowaną grupę kapitałową rozwijającą się poprzez transakcje M&A, pakiet medyczny i socjalny.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page