Ekspert ds. Jakości Procesów

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1185428

Dla międzynarodowej firmy leasingowej o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, model hybrydowy
Do najważniejszych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:
  • Kreowanie i wdrażanie inicjatyw mających na celu optymalizację procesów z różnych obszarów biznesowych (np. sprzedaż, ryzyko, operacje) oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu jakości procedur, usług i produktów
  • Koordynację działań w kluczowych projektach oraz dbałość o właściwy przepływ komunikacji w tym zakresie
  • Analizowanie i upraszczanie procesów, mających wpływ na podniesienie zadowolenia Klientów
  • Definiowanie i analiza kluczowych wskaźników KPI
  • Prowadzenie audytów i statystyk procesów, wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Ciągłe doskonalenie procesów jakościowych
  • Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych krótko i długoterminowych
  • Opracowanie programów kontroli jakości
  • Prowadzanie szkoleń i warsztatów, współtworzenie społeczności osób zaangażowanych w usprawnianie procesów
  • Współpraca z pracownikami innych zespołów.

Firma oczekuje:
  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania jakością procesów biznesowych zdobytego w usługach, najchętniej w branży finansowej lub CFM (car fleet management)
  • doświadczenia w modelowaniu i mapowaniu procesów biznesowych
  • znajomości procedur zapewniania jakości oraz znajomości narzędzi Lean Management
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności, wychodzenia z inicjatywą i wysokich umiejętności interpersonalnych
  • umiejętności analitycznych
  • przynajmniej dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom minimum B2).

Firma oferuje:
  • pracę w organizacji o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku będącej częścią międzynarodowej grupy bankowej
  • ciekawy zakres zadań i udział w różnorodnych projektach mających realne przełożenie na działanie całej firmy
  • dobrą atmosferę pracy
  • umowę o pracę, podstawę wynagrodzenia i bonus roczny
  • opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie grupowe, zniżki na firmowe produkty i usługi.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/04/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Bankowość