Oferta wyróżniona

Ekspert ds. Bankowych Systemów Rozliczeniowych i Płatniczych

Warszawa, mazowieckie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas, będziesz odpowiedzialny za:

  • Udział we wdrażaniu zmian systemowych wynikających z regulacji instytucji nadzorczych;
  • Wsparcie operacyjne i merytoryczne Departamentu Skarbu;
  • Tworzenie specyfikacji zmian systemowych, współpraca z Departamentem IT;
  • Tworzenie regulacji wewnętrznych;
  • Udział w seminariach organizowanych przez instytucje nadzorcze oraz organizacje płatnicze (np. SWIFT).

Oczekujemy od Ciebie:

  • Znajomości systemów rozliczeniowo- płatniczych (TARGET2, SORBNET2, SWIFT);
  • Znajomości systemów bankowych związanych z obsługą back office Departamentu Skarbu;
  • Doświadczenia w prowadzeniu lub udziale w projektach związanych z wdrażaniem lub modyfikacjami systemów rozliczeniowych i płatniczych;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych;
  • Znajomości języka angielskiego.

Dołącz do nas, a otrzymasz:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego;
  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą w wyborze metody realizacji zadania;
  • Środowisko pracy cechujące się doskonałą atmosferą.

Wymagania

z dopiskiem

IP/OFN/DOR/E/07/Warszawa

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Analityka , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Bankowość , Praca Finanse