Ekspedient/ka 2300-2600 zł na rękę/ Różne lokalizacje

Baccata Enterprise Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Prężnie rozwijająca się Piekarnia / Cukiernia poszukuje do swojego zespołu komunikatywne osoby na stanowisko Ekspedientka do pracy w lokalach firmowych.

Miejsce pracy: Warszawa

Mokotów – ul. Puławska
Wola – ul.Płocka lub Żelazna
Ursynów – ul. Cibisa lub ul. Belgradzka
Praga Południe- ul. Korkowa, ul. Kapelanów

Proponujemy pracę od pn. do pt. + 2 soboty w miesiącu
System zmianowy 5:00-13:00/ 13:00-21:00
Sb. 6:00-16:00
Korzystne wynagrodzenie, soboty płatne dodatkowo

Wymagania

Wymagana:

książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

Zainteresowane osoby posiadające książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych zapraszamy do przesłania CV z aktualnym zdjęciem i dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie
danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji
procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2015r., poz. 2135 z późn. zm

Prezentacja firmy

Baccata Enterprise to firma szkoleniowo-doradcza stworzona przez doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie