Michael Page Michael Page

EDI Specialist

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży retail, która osadziła swoją Centralę Operacyjną w Warszawie, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko EDI Specialist.

Informacje o kliencie

Rola zakłada wsparcie procesów i transakcji finansowych oraz w łańcuchu dostaw w systemie EDI oraz analizę i inicjowanie propozycji rozwiązań, mających na celu jak największą poprawę jakości operacji.

Opis stanowiska

  • Zarządzenie bazą dostawców w systemie EDI
  • Wprowadzanie nowych dostawców w systemie EDI (testowanie komunikatów i połączeń i ich walidacja)
  • Współpraca z zewnętrznymi partnerami wspierającymi komunikację EDI
  • Kontrola komunikatów EDI (PO, ASN, INV) oraz rozwiązywanie błędów występujących podczas ich procesowania
  • Zarządzanie dokumentacją EDI (Instrukcje, materiały szkoleniowe etc.)
  • Czynny udział w grupach roboczych w celu optymalizacji narzędzi, systemu, procesów (continuous improvement)
  • Rejestrowanie i aktualizowanie zgłoszeń serwisowych, incydentów oraz ich monitoring do momentu ich rozwiązania
  • Współpraca z zespołami IT support w celu dostarczenia rozwiązań
  • Przygotowywanie rutynowych raportów mierzących kluczowe parametry procesu

Profil kandydata

  • Doświadczenie w pracy z systemem EDI (umiejętność interpretacji komunikatów)
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Znajomość narzędzi Microsoft Windows i systemów ERP, SAP MM
  • Zdolność do pracy indywidualnej, samodzielne inicjowanie rozwiązań, umiejętności analityczne
  • Silne kompetencje komukacyjne i wysoka etyka bizesowa

Oferujemy

  • możliwość współpracy z globalnym zespołem i w środowisku międzynarodowym
  • duża samodzielność i możliwość pracy indywidualnej
  • szeroki pakiet benefitów
  • możliwość pracy hybrydowej
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page