e-commerce specialist

HAYS

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Warszawa
NR REF.: 1183294

Dla naszego klienta, firmy z branży fashion, posiadającej sieć sklepów w Polsce, oferującej odzież dla kobiet pod znaną marką, poszukujemy osoby na stanowisko E-commerce Specialist

Zakres obowiązków:

  • monitorowanie wyników oraz analiza danych przy użyciu narzędzi: Google Analytics
  • tworzenie i aktualizacja treści na stronie, monitorowanie jakości grafik oraz dbanie o spójność wizualną strony
  • tworzenie opisów kolekcji i produktów współtworzenie kontentu na landing pagach
  • dbanie o właściwy listing produktów
  • planowanie newsletterów przy współpracy z agencją zewnętrzną
  • aktualizacja akcji promocyjnych we współpracy z działem sprzedaży i marketingu
  • Współpraca z zewnętrznymi agencjami marketingowymi zajmującymi się działaniami SEO/SEM oraz performance marketingiem
  • dbanie o właściwy poziom obsługi klienta (e-mail, telefon)
  • udział w opracowywaniu kampanii marketingowych online
  • udział w planowaniu budżetu marketingowego, monitorowanie i optymalizacja wyników
  • prowadzenie analizy konkurencji, identyfikowanie nowych trendów i możliwości
  • współpraca z innymi działami takimi jak logistyka, sprzedaż w celu zapewnienie spójności działań

Oczekiwane umiejętności:

  • praktyczna wiedza i doświadczenie w pracy z agencjami zewnętrznymi
  • praktyczne umiejętności pracy z Google Analytics
  • umiejętność wyciągania wniosków (konwersja, wyświetlenia, czas przebywania na stronie, porzucanie koszyka) na podstawie danych
  • 2 lata doświadczenia na stanowisku e-com specialist / digital marketing
  • Znajomości narzędzi i zagadnień z obszaru marketingu online (SEM, SEO, SM)
  • Doświadczenie w analizie płatnych kampanii marketingowych
  • znajomość branży Fashion

Oferujemy:

  • Premia roczna w wysokości jednomiesięcznego wynagrodzenia
  • Pakiet medyczny w Medicover
  • Karta sportowa Benefit
  • Benefity dodatkowe: karta przedpłacona z okazji urodzin i świąt

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media