E-Commerce Product Development Manager

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podejmowanie kluczowych decyzji dotyczących rozwoju produktu raportując do Dyrektora Rozwoju Produktów.

Informacje o kliencie

Naszym Klientem jest firma technologiczna, lider w swojej kategorii.

Obecnie w związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Rozwoju Produktu (E-Commerce).

Opis stanowiska

  • Zarządzanie rozwojem produktu w kanale internetowym i call center od pomysłu do wdrożenia
  • Analiza potrzeb klienta, oferty rynkowej oraz działań konkurencji w różnych kanałach dystrybucji
  • Definiowanie planów rozwoju produktu poprzez identyfikację potrzeb klientów, analizę wymogów formalnych, opracowywanie nowych funkcjonalności oraz rozwój oferty produktowej
  • Dbanie o użyteczność produktu, doświadczenia użytkownika i efektywność procesów
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej we współpracy z marketingiem, sprzedażą oraz IT
  • Analiza wyników, optymalizacja efektywności
  • Bieżący monitoring i analiza nowych trendów występujących w obszarze e-commerce oraz na rynku ubezpieczeń
  • Podtrzymywanie współpracy i budowanie pozytywnych relacji z partnerami zewnętrznymi Spółki

Profil kandydata

  • Praktyczne doświadczenie we wdrażaniu i rozwijaniu rozwiązań e-commerce idealnie w firmach usługowych
  • Doświadczenie w zarządzaniu produktem w roli Product Managera
  • Umiejętność współpracy z klientem wewnętrznym i zewnętrznym (dostawcami usług)
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych
  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność podejmowania decyzji i pracy pod presją czasu
  • Inicjatywa i umiejętność wdrażania swoich pomysłów
  • zainteresowanie nowymi technologiami oraz pasja w poszukiwaniu innowacji
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • Mile widziane - znajomość rynku ubezpieczeniowego

Oferujemy

  • Zatrudnie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Praca w modelu hybrydowym biuro / home-office
  • Praca u lidera kategorii oraz realna możliwość wdrażania innowacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page