E-commerce Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla naszego klienta, firmy, która zajmuje się sprzedażą w kanale online poszukujemy osoby na stanowisko:

E-commerce ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • zarządzanie sprzedażą i marketingiem
  • odpowiedzialność za realizację budżetu
  • rozwój narzędzi e-commerce
  • praca na KPI sprzedażowych
  • zarządzanie zespołem specjalistów
  • raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy

Wymagania:

  • wymagane doświadczenie w branży e-commerce
  • umiejętność pracy na liczbach/KPI
  • bardzo dobra znajomość narzędzi e-commerce
  • analityczne myślenie
  • umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przestrzeń do wdrażania swoich pomysłów oraz dużą decyzyjność
  • pakiet benefitów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.