E-commerce Manager

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla jednego z naszych Klientów, dynamicznie rozwijające się instytucji finansowej, poszukujemy obecnie Kandydatów na stanowisko:

E-commerce ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Rozbudowa i optymalizacja strategii sprzedaży online;
  • Zwiększenia udziału internetowych kanałów sprzedaży;
  • Tworzenie planów sprzedaży online;
  • Poszukiwanie metod ulepszenia i optymalizacji funkcjonowania rozwiązań e-commerce;
  • Prowadzenie i analiza kampanii online, w tym współpraca z podwykonawcami w ramach prowadzonych akcji marketingowych.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku po stronie instytucji finansowych (towarzystwa ubezpieczeniowe, banki, consumer finance itp.)
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii online, SEM, SEO, projektów z zakresu komunikacji marketingowej;
  • Znajomość narzędzi e-commerce ich wykorzystanie, mile widziana znajomość SALESmanago;
  • Kreatywność;
  • Samodzielność;
  • Praktyczna znajomość strategii sprzedażowych oraz trendów w Internecie;
  • Orientacja na cel.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznej atmosferze i możliwość rozwoju w międzynarodowej instytucji;
  • Umowa o pracę i motywacyjny pakiet wynagrodzenia;
  • Współpracę z profesjonalnym zespołem;
  • Pakiet świadczeń dodatkowych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.